Tel: +387 39 703-100
Fax: +387 39 852-233

Fra Didaka Buntića 14
88220 Široki Brijeg

O uredu

Image

Ured Vlade Županije Zapadnohercegovačke za europske integracije osnovan je Uredbom Vlade Županije Zapadnohercegovačke 22. studenog 2016. godine kao samostalna stručna služba Vlade Županije Zapadnohercegovačke. Ured Vlade Županije Zapadnohercegovačke za europske integracije je osnovan s ciljem ispunjavanja obveza koje se pojavljuju pred Županijom Zapadnohercegovačkom u procesu europskih integracija, uspostavljanja učinkovitog sustava upravljanja razvojnim procesima te praćenja  provedbe Strategije razvitka Županije Zapadnohercegovačke, kao i uspostavljanja aktivne međunarodne i prekogranične suradnje.

Svoje aktivnosti Ured Vlade Županije Zapadnohercegovačke za europske integracije provodi u sklopu dvije temeljne ustrojbene jedinice, a to su:

  • Odjel za europske poslove i međunarodnu suradnju;
  • Odjel za planiranje razvitka i upravljanje razvitkom i opće poslove.

Naš tim

Ivan Jurilj

Ravnatelj Ureda Vlade ŽZH za europske integracije

ivan@eui-zzh.ba

Vesna Hrsto

Pomoćnik ravnatelja za europske poslove i međunarodnu suradnju

vesna@eui-zzh.ba

Ana Soldo

Pomoćnik ravnatelja za planiranje razvitka i upravljanje razvitkom i opće poslove

ana@eui-zzh.ba

Renata Kolobarić

Stručni savjetnik za planiranje razvitka i upravljanje razvitkom

renata@eui-zzh.ba

Marija Bošnjak

Viši stručni suradnik za europske poslove i međunarodnu suradnju

marija@eui-zzh.ba

Ljubica Vranjković

Viši stručni suradnik za promociju i odnose s javnošću

ljubica@eui-zzh.ba

Ivana Galić

pripravnica

ivanag@eui-zzh.ba

Ante Ćužić

pripravnik

ante@eui-zzh.ba

Marko Kožul

pripravnik

marko@eui-zzh.ba

Ustrojstvo

ustrojstvo

Gdje se nalazimo:

Adresa:

Ured Vlade Županije Zapadnohercegovačke za europske integracije
Fra Didaka Buntića 14
88220, Široki Brijeg

Tel: +387 39 703-100
Fax: +387 39 852-233

© Copyright 2019 Ured Vlade Županije Zapadnohercegovačke za europske integracije.
All Rights Reserved.

Search