Tel: +387 39 703-100
Fax: +387 39 852-233

Fra Didaka Buntića 14
88220 Široki Brijeg

CORPORATE INFO

O uredu

Image

Ured Vlade Županije Zapadnohercegovačke za europske integracije osnovan je Uredbom Vlade Županije Zapadnohercegovačke 22. studenog 2016. godine kao samostalna stručna služba Vlade Županije Zapadnohercegovačke. Ured Vlade Županije Zapadnohercegovačke za europske integracije je osnovan s ciljem ispunjavanja obveza koje se pojavljuju pred Županijom Zapadnohercegovačkom u procesu europskih integracija, uspostavljanja učinkovitog sustava upravljanja razvojnim procesima te praćenja  provedbe Strategije razvitka Županije Zapadnohercegovačke, kao i uspostavljanja aktivne međunarodne i prekogranične suradnje.

Svoje aktivnosti Ured Vlade Županije Zapadnohercegovačke za europske integracije provodi u sklopu dvije temeljne ustrojbene jedinice, a to su:

  • Odjel za razvoj i opće poslove;
  • Odjel za europske integracije

Naš tim

Ivan Jurilj

Ravnatelj Ureda Vlade ŽZH za europske integracije

ivan@eui-zzh.ba

Vesna Pehar

Pomoćnik ravnatelja za europske integracije

vesna@eui-zzh.ba

Ana Soldo

Pomoćnik ravnatelja za razvoj i opće poslove

ana@eui-zzh.ba

Renata Kolobarić

Stručni savjetnik za materijalno-financijsko poslovanje

renata@eui-zzh.ba

Marija Bošnjak

Stručni savjetnik za pravne poslove

marija@eui-zzh.ba

Ljubica Vranjković

Stručni savjetnik za europske integracije

ljubica@eui-zzh.ba

Ivana Pešorda

Stručni suradnik za razvoj

ivana@eui-zzh.ba

Ustrojstvo

ustrojstvo

Gdje se nalazimo:

Adresa:

Ured Vlade Županije Zapadnohercegovačke za europske integracije
Fra Didaka Buntića 14
88220, Široki Brijeg

Tel: +387 39 703-100
Fax: +387 39 852-233

© Copyright 2022 Ured Vlade Županije Zapadnohercegovačke za europske integracije.
All Rights Reserved.

Search